  • CM309E4915200ABIT
CM309E4915200ABIT
advertisement
Manufacturer No:
CM309E4915200ABIT
HK JDW NO:
185-CM309E4915200ABIT
Package:
4-SOJ, 9.60mm pitch
Datasheet:
CM309E4915200ABIT
Step5Bar-code shipping tag
CM309E4915200ABIT
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Physical Dimension
    L11.7XB4.0XH3.7 (mm)/L0.461XB0.157XH0.146 (inch)
  • Operating Frequency
    4.9152MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    150Ohm
  • Load Capacitance
    16pF
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Drive Level
    100 μW
  • Height Seated (Max)
    0.146 3.70mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Package / Case
    4-SOJ, 9.60mm pitch
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -10°C~60°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2015
  • Series
    CM309E
  • Size / Dimension
    0.461Lx0.189W 11.70mmx4.80mm
  • JESD-609 Code
    e3
  • Part Status
    Active
    MHz Crystal
  • Terminal Finish
    Tin (Sn)
  • Additional Feature
    AT-CUT; TAPE AND REEL
  • HTS Code
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Frequency
    4.9152MHz