  • CM309S19.6608MABJT
CM309S19.6608MABJT
advertisement
Manufacturer No:
CM309S19.6608MABJT
HK JDW NO:
185-CM309S19.6608MABJT
Package:
4-SOJ, 9.40mm pitch
Step5Bar-code shipping tag
CM309S19.6608MABJT
    Select All
  • Mount
  • Package / Case
    4-SOJ, 9.40mm pitch
  • Operating Temperature
    -10°C~60°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    CM309S
  • Size / Dimension
    0.488Lx0.173W 12.40mmx4.40mm
  • Part Status
    Obsolete
    MHz Crystal
  • Additional Feature
    TAPE AND REEL
  • HTS Code
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Frequency
    19.6608MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Physical Dimension
    L12.5XB4.6XH3.7 (mm)/L0.492XB0.181XH0.146 (inch)
  • Operating Frequency
    19.6608MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Drive Level
    100 μW
  • Height
    3.7084mm
  • Height Seated (Max)
    0.146 3.70mm