  • CM3440Z171B-00
CM3440Z171B-00
advertisement
Manufacturer No:
CM3440Z171B-00
HK JDW NO:
449-CM3440Z171B-00
Package:
Vertical, 4 PC Pin
Datasheet:
CM3440Z171B-00
Description:
CMC 20A 2LN 170 OHM TH
Step5Bar-code shipping tag
CM3440Z171B-00
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    Vertical, 4 PC Pin
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2004
  • Series
    CM
  • Size / Dimension
    0.395Lx0.335W 10.03mmx8.51mm
  • JESD-609 Code
    e0
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Terminal Finish
    Tin/Lead (Sn/Pb)
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Frequency
    100MHz
  • Impedance
    170Ohm
  • Current
    20A
  • Filter Type
    Power Line
  • Number of Lines
    2
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    1mOhm
  • Impedance @ Frequency
    170Ohm @ 100MHz
  • Height
    9.3218mm
  • Length
    10.03mm
  • Width
    8.51mm