  • CM415-32.768KEZFT
CM415-32.768KEZFT
advertisement
Manufacturer No:
CM415-32.768KEZFT
Manufacturer:
Citizen Finetech Miyota
HK JDW NO:
3215-CM415-32.768KEZFT
Package:
SMD/SMT
Step5Bar-code shipping tag
CM415-32.768KEZFT
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Number of Pins
    2
  • Packaging
    Digi-Reel®
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    32.768kHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    70kOhm
  • Load Capacitance
    12.5pF
  • Frequency Tolerance
    0.001%
  • Height
    889μm
  • Length
    4.0894mm
  • Width
    1.4986mm