  • CM41532.768KDZC-UT
CM41532.768KDZC-UT
advertisement
Manufacturer No:
CM41532.768KDZC-UT
Manufacturer:
Citizen Finetech Miyota
HK JDW NO:
3215-CM41532.768KDZC-UT
Step5Bar-code shipping tag
CM41532.768KDZC-UT
  • Number of Pins
    2
  • Frequency
    32.768kHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    70kOhm
  • Load Capacitance
    9pF
  • Frequency Tolerance
    0.002%