  • CM5022R151R-00
CM5022R151R-00
advertisement
Manufacturer No:
CM5022R151R-00
HK JDW NO:
449-CM5022R151R-00
Package:
Vertical, 18 Flat Lead
Datasheet:
CM5022R151R-00
Description:
CMC 5A 8LN 150 OHM SMD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CM5022R151R-00
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Vertical, 18 Flat Lead
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2004
  • Series
    CM
  • Size / Dimension
    0.495Lx0.265W 12.57mmx6.73mm
  • JESD-609 Code
    e0
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • Terminal Finish
    Tin/Lead (Sn/Pb)
  • Additional Feature
    COMMON MODE CHOKE
  • Number of Functions
    8
  • Depth
    5.72mm
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Frequency
    100MHz
  • Physical Dimension
    L12.57XB5.72XH7.62 (mm)/L0.495XB0.225XH0.3 (inch)
  • Impedance
    150Ohm
  • Current
    5A
  • Max DC Current
    5A
  • Filter Type
    Power Line
  • Number of Lines
    8
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    20mOhm
  • Impedance @ Frequency
    150Ohm @ 100MHz
  • Height
    8.4074mm
  • Length
    12.57mm