  • CMC3216S-222-2P-T
CMC3216S-222-2P-T
advertisement
Manufacturer No:
CMC3216S-222-2P-T
Manufacturer:
CENKER
HK JDW NO:
16259-CMC3216S-222-2P-T
Package:
Datasheet:
Description:
2.2kΩ@100MHz -40℃~+105℃ 1.2Ω 50V 200mA SMD Common Mode Filters ROHS