  • CMC4532S-801-2P-T
CMC4532S-801-2P-T
advertisement
Manufacturer No:
CMC4532S-801-2P-T
HK JDW NO:
16259-CMC4532S-801-2P-T
Description:
800Ω@100MHz -40℃~+105℃ 0.16Ω 50V 1A SMD Common Mode Filters ROHS