  • CMF23H-273141
CMF23H-273141
advertisement
Manufacturer No:
CMF23H-273141
Manufacturer:
Triad Magnetics
HK JDW NO:
814-CMF23H-273141
Package:
Datasheet:
CMF23H-273141
Description:
Common Mode Chokes Dual 27000uH 10kHz 1.4A 0.484Ohm DCR Thru-Hole Box/Tube
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CMF23H-273141
  • Packaging
    Box|Tube
  • Part Status
    Active
  • Type
    Power Line
  • Configuration
    Dual
  • Number of Lines
    2
  • Voltage Rating
    300VAC