  • CMF5035R700BEEK
CMF5035R700BEEK
advertisement
Manufacturer No:
CMF5035R700BEEK
HK JDW NO:
873-CMF5035R700BEEK
Datasheet:
CMF5035R700BEEK
Description:
35.7Ohms, 0.25W 1/4W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
CMF5035R700BEEK
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.065Diax0.150L 1.65mmx3.81mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    35.7Ohms
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • Max Power Dissipation
    250mW
  • Length
    3.81mm
  • Width
    1.65mm