  • CMJ206T32768EZFT
CMJ206T32768EZFT
advertisement
Manufacturer No:
CMJ206T32768EZFT
HK JDW NO:
185-CMJ206T32768EZFT
Package:
Radial, Can - SMD
Datasheet:
CMJ206T32768EZFT
Description:
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CMJ206T32768EZFT
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Radial, Can - SMD
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2015
  • Series
    CMJ206T
  • Size / Dimension
    0.236Lx0.098W 6.00mmx2.50mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    kHz Crystal (Tuning Fork)
  • HTS Code
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Frequency
    32.768kHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50kOhm
  • Load Capacitance
    12.5pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±10ppm
  • Height Seated (Max)
    0.094 2.40mm