  • CN1E4KTTD333J
CN1E4KTTD333J
advertisement
Manufacturer No:
CN1E4KTTD333J
HK JDW NO:
430-CN1E4KTTD333J
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 5178
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CN1E4KTTD333J
  • Package / Case
    Molded
  • Number of Pins
    8
  • Tolerance
    5%
  • Number of Terminations
    8
  • Termination
    SMD/SMT
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    33kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Terminal Pitch
    500μm
  • Depth
    1mm
  • Military Standard
    Not
  • Number of Resistors
    4
  • Circuit Type
    Isolated
  • Length
    2mm