  • CN1J4KTTD240J
CN1J4KTTD240J
advertisement
Manufacturer No:
CN1J4KTTD240J
HK JDW NO:
430-CN1J4KTTD240J
Package:
0603
Step5Bar-code shipping tag
CN1J4KTTD240J
  • Package / Case
    0603
    SURFACE MOUNT
  • Number of Pins
    4
  • Tolerance
    5%
    8
  • Termination
    SMD/SMT
  • ECCN Code
    EAR99
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    24Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Packing Method
    TR, PAPER, 7 INCH
    4
  • Construction
    Chip
  • Resistor Type
    ARRAY/NETWORK RESISTOR
  • Reference Standard
    AEC-Q200
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.063W
  • Number of Elements
    1
  • Working Voltage
    50V
  • Size Code
  • Rated Temperature
    70°C
  • Circuit Type
    Isolated
  • Element Power Dissipation
    0.063W