  • CNX722C900120W
CNX722C900120W
advertisement
Manufacturer No:
CNX722C900120W
HK JDW NO:
894-CNX722C900120W
Package:
Datasheet:
CNX722C900120W
Description:
LED PANEL IND WHITE 120V IP67
Step5Bar-code shipping tag
CNX722C900120W
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Panel Cutout Shape
    Round
  • Series
    CNX722
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    LED
  • Ingress Protection
    IP67
  • Termination Style
    Wire Leads - 6 (152.4mm)
  • Operating Supply Voltage
    120V
  • Panel Cutout Dimensions
    0.91 (23.11mm)
  • Forward Current
    8mA
  • Lens Style
    Round with Domed Top
  • Lens Size
    25.60mm Dia