  • CP0402A2442ENTR
CP0402A2442ENTR
advertisement
Manufacturer No:
CP0402A2442ENTR
HK JDW NO:
66-CP0402A2442ENTR
Step5Bar-code shipping tag
CP0402A2442ENTR
    14 Weeks
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    2.442GHz
  • Impedance
    50Ohm
  • RF/Microwave Device Type
    DIRECTIONAL COUPLER
  • Input Power-Max (CW)
    34.77dBm
  • Insertion Loss (Max)
    0.35 dB
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Lead Free
    Lead Free
Hot Sales in Thermal
3060A
3060A
3060A