  • CP0603A2650ANTR
CP0603A2650ANTR
advertisement
Manufacturer No:
CP0603A2650ANTR
HK JDW NO:
66-CP0603A2650ANTR
Step5Bar-code shipping tag
CP0603A2650ANTR
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    2.65GHz
  • Impedance
    50Ohm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
Hot Sales in Thermal
3060A
3060A
3060A