  • CPF0201D221RE1
CPF0201D221RE1
advertisement
Manufacturer No:
CPF0201D221RE1
HK JDW NO:
792-CPF0201D221RE1
Package:
0201 (0603 Metric)
Datasheet:
CPF0201D221RE1
Description:
CPF, Neohm Series, Thin Film, 221kOhm, 0.03W 1/32W, ±0.5%, -55°C~155°C
Step5Bar-code shipping tag
CPF0201D221RE1
  • Package / Case
    0201 (0603 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Published
    2012
  • Size / Dimension
    0.023Lx0.011W 0.58mmx0.29mm
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    221kOhm
  • Power (Watts)
    0.03W 1/32W
  • Height Seated (Max)
    0.011 0.28mm