  • CR-02FL6--5K49
CR-02FL6--5K49
advertisement
Manufacturer No:
CR-02FL6--5K49
HK JDW NO:
858-CR-02FL6--5K49
Package:
0402
Datasheet:
Description:
5.49kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
CR-02FL6--5K49
  • Package / Case
    0402
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    5.49kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    63mW
  • Depth
    500μm
  • Height
    350μm
  • Length
    1mm