  • CR21-623J-T
CR21-623J-T
advertisement
Manufacturer No:
CR21-623J-T
Manufacturer:
KYOCERA AVX
HK JDW NO:
17928-CR21-623J-T
Package:
Datasheet:
Description:
RESISTOR, METAL GLAZE/THICK FILM, 0.125W, 5%, 200ppm, 62000ohm, SURFACE MOUNT, 0805, CHIP