  • CRA06E083267RFTA
CRA06E083267RFTA
advertisement
Manufacturer No:
CRA06E083267RFTA
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CRA06E083267RFTA
Package:
SMD/SMT
Datasheet:
CRA06E083267RFTA
Step5Bar-code shipping tag
CRA06E083267RFTA
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Number of Pins
    8
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Termination
    Convex
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    267Ohm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Terminal Pitch
    800μm
  • Length
    3.2mm