  • CRA06S0834K30JTA
CRA06S0834K30JTA
advertisement
Manufacturer No:
CRA06S0834K30JTA
HK JDW NO:
873-CRA06S0834K30JTA
Package:
1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
Datasheet:
CRA06S0834K30JTA
Step5Bar-code shipping tag
CRA06S0834K30JTA
  • Package / Case
  • Number of Pins
    8
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Published
    2011
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.059W 3.20mmx1.50mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    4.3kOhm
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Number of Contacts
    8
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Height
    500μm
  • Height Seated (Max)
    0.024 0.60mm
  • Length
    3.2mm
  • Width
    1.5mm