  • CRCW02013R30JXED
CRCW02013R30JXED
advertisement
Manufacturer No:
CRCW02013R30JXED
HK JDW NO:
873-CRCW02013R30JXED
Datasheet:
CRCW02013R30JXED
Description:
Quantity:
In Stock : 9880
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
CRCW02013R30JXED
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    -200/ +400ppm/°C
  • Resistance
    3.3Ohms
  • Power (Watts)
    0.05W 1/20W
  • Height Seated (Max)
    0.011 0.28mm