  • CS20108D1X104K5
CS20108D1X104K5
advertisement
Manufacturer No:
CS20108D1X104K5
Manufacturer:
Vishay / Dale
HK JDW NO:
873-CS20108D1X104K5
Package:
SIP
Purchasing and Inquiry
CS20108D1X104K5 Overview
This chip is rated to have 50V voltage as its voltage rating.A SIP case is used for packaging the product.
CS20108D1X104K5 Features
a voltage rating of 50V volts
CS20108D1X104K5 Applications
There are a lot of Vishay / Dale CS20108D1X104K5 applications of capacitor networks.
  • High density consumer electronics
  • Professional electronics
Step5Bar-code shipping tag
CS20108D1X104K5
  • Package / Case
    SIP
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Termination
  • Voltage - Rated
    50V
  • Capacitance
    100nF
  • Height
    7.62mm
  • Length
    20.32mm
  • Width
    3.43mm