  • CSC04A0310K0GEK
CSC04A0310K0GEK
advertisement
Manufacturer No:
CSC04A0310K0GEK
HK JDW NO:
866-CSC04A0310K0GEK
Package:
Conformal
Datasheet:
CSC04A0310K0GEK
Step5Bar-code shipping tag
CSC04A0310K0GEK
  • Contact Plating
    Tin
  • Package / Case
    Conformal
  • Tolerance
    2%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    10kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    400mW
  • Terminal Pitch
    2.54mm
  • Length
    9.91mm