  • CSC08A01200RFPA
CSC08A01200RFPA
advertisement
Manufacturer No:
CSC08A01200RFPA
HK JDW NO:
866-CSC08A01200RFPA
Package:
SIP
Step5Bar-code shipping tag
CSC08A01200RFPA
    Select All
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    SIP
  • Tolerance
    1%
  • Number of Terminations
    8
  • Termination
    Pin
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    200Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W
  • Terminal Pitch
    2.54mm
  • Depth
    2.49mm
  • Military Standard
    Not
  • Number of Resistors
    7
  • Length
    20.07mm