  • CSC08B0322K1FEK
CSC08B0322K1FEK
advertisement
Manufacturer No:
CSC08B0322K1FEK
HK JDW NO:
866-CSC08B0322K1FEK
Package:
Conformal
Step5Bar-code shipping tag
CSC08B0322K1FEK
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Conformal
  • Number of Pins
    8
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Termination
    Pin
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    22.1kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.3W
  • Terminal Pitch
    2.54mm
  • Length
    20.07mm