  • CSC10A0182R0GPA
CSC10A0182R0GPA
advertisement
Manufacturer No:
CSC10A0182R0GPA
HK JDW NO:
866-CSC10A0182R0GPA
Step5Bar-code shipping tag
CSC10A0182R0GPA
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Tolerance
    2%
  • Termination
    SIP
  • Temperature Coefficient
    250 ppm/°C
  • Resistance
    82Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.25W
  • Terminal Pitch
    2.54mm
  • Lead Pitch
    2.54mm
  • Number of Resistors
    9
  • Circuit Type
    Bussed
  • Power Per Element
    200mW
  • Height
    2.49mm
  • Length
    25.15mm
  • Width
    7.5mm