  • CSR13H224KB
CSR13H224KB
advertisement
Manufacturer No:
CSR13H224KB
HK JDW NO:
417-CSR13H224KB
Description:
220nF 10% 125°C-Max -55°C-Min 17Ohm 2-Termination POLARIZED TANTALUM (DRY/SOLID) 0.0003mA Metal
Step5Bar-code shipping tag
CSR13H224KB
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • HTS Code
  • Capacitance
    220nF
  • Packing Method
    AMMO PACK
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    17Ohm
  • Rated (DC) Voltage (URdc)
    75V
  • Leakage Current
    0.0003mA
  • Tan Delta
    0.02
  • Diameter
    3.43mm
  • Length
    7.26mm