  • CSR23G336MP
CSR23G336MP
advertisement
Manufacturer No:
CSR23G336MP
HK JDW NO:
417-CSR23G336MP
Description:
33μF 20% 125°C-Max -55°C-Min 800mOhm Metal
Step5Bar-code shipping tag
CSR23G336MP
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    33μF
  • Military Standard
    MIL-PRF-39003
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    800mOhm
  • Diameter
    8.92mm
  • Length
    19.96mm