  • CSS50057/T
CSS50057/T
advertisement
Manufacturer No:
CSS50057/T
HK JDW NO:
778-CSS50057/T
Package:
Datasheet:
CSS50057/T
Description:
Quantity:
In Stock : 7386
Step5Bar-code shipping tag
CSS50057/T
  • Operating Temperature
    0°C~70°C With Derating
  • Series
    CSS500 (500W)
  • Size / Dimension
    9.00Lx4.70W x 1.63 H 228.6mmx119.4mmx41.4mm
  • Feature
    Adjustable Output, Load Sharing, Remote On/Off, Standby Output, Universal Input
  • Power (Watts)
    360W 500W Forced Air
  • Efficiency
    87%
  • Voltage - Isolation
    4kV
  • Voltage - Output 1
    57V
  • Current - Output (Max)
    6.32A
  • Voltage - Input
    90V~264VAC