  • CSTCC8M66G53A-R0
CSTCC8M66G53A-R0
advertisement
Manufacturer No:
CSTCC8M66G53A-R0
HK JDW NO:
535-CSTCC8M66G53A-R0
Datasheet:
CSTCC8M66G53A-R0
Step5Bar-code shipping tag
CSTCC8M66G53A-R0
  • Size / Dimension
    0.283Lx0.118W 7.20mmx3.00mm
  • Tolerance
    0.5%
  • Max Operating Temperature
    80°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    8.66MHz
  • Operating Frequency
    8.66MHz
  • Load Capacitance
    15pF
  • Frequency Tolerance
    0.5%
  • Height
    0.061 1.55mm