  • CSTCE16M0V51A-R0
CSTCE16M0V51A-R0
advertisement
Manufacturer No:
CSTCE16M0V51A-R0
HK JDW NO:
535-CSTCE16M0V51A-R0
Datasheet:
CSTCE16M0V51A-R0
Step5Bar-code shipping tag
CSTCE16M0V51A-R0
  • Surface Mount
    YES
  • Number of Pins
    3
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.051W 3.20mmx1.30mm
  • Tolerance
    0.5%
  • Max Operating Temperature
    80°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    16MHz
  • Operating Frequency
    16MHz
  • Load Capacitance
    15pF
  • Frequency Tolerance
    0.5%
  • Height
    0.031 0.79mm