  • CSTCE16M0VH3C99-R0
CSTCE16M0VH3C99-R0
advertisement
Manufacturer No:
CSTCE16M0VH3C99-R0
HK JDW NO:
535-CSTCE16M0VH3C99-R0
Package:
3-SMD, No Lead
Description:
CERAMIC RES 16.0000MHZ 15PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
CSTCE16M0VH3C99-R0
  • Package / Case
    3-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.051W 3.20mmx1.30mm
  • Tolerance
    0.07%
  • Feature
    Built in Capacitor
  • Pbfree Code
    yes
  • Frequency
    16MHz
  • Frequency Stability
    ±0.15%
  • Load Capacitance
    15pF
  • Frequency Tolerance
    ±0.3%
  • Height
    0.039 1.00mm