  • CSTCW45M1X51-R0
CSTCW45M1X51-R0
advertisement
Manufacturer No:
CSTCW45M1X51-R0
HK JDW NO:
535-CSTCW45M1X51-R0
Datasheet:
CSTCW45M1X51-R0
Step5Bar-code shipping tag
CSTCW45M1X51-R0
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Tolerance
    0.5%
  • Max Operating Temperature
    80°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    45.1MHz