  • CSX750FBC14.7456MT
CSX750FBC14.7456MT
advertisement
Manufacturer No:
CSX750FBC14.7456MT
Manufacturer:
Citizen Finetech Miyota
HK JDW NO:
3215-CSX750FBC14.7456MT
Package:
SMD/SMT
Step5Bar-code shipping tag
CSX750FBC14.7456MT
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    14.7456MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Max Supply Current
    15mA
  • Height
    1.6002mm
  • Length
    7.0104mm
  • Width
    5.0038mm