  • CSX750FBC25.000000M-UT
CSX750FBC25.000000M-UT
advertisement
Manufacturer No:
CSX750FBC25.000000M-UT
Manufacturer:
Citizen Finetech Miyota
HK JDW NO:
3215-CSX750FBC25.000000M-UT
Step5Bar-code shipping tag
CSX750FBC25.000000M-UT
  • Packaging
    Cut Tape
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Tolerance
    0.01%
  • Height
    1.6mm
  • Length
    7mm
  • Width
    5mm