  • CSX750FBC32.768M-UT
CSX750FBC32.768M-UT
advertisement
Manufacturer No:
CSX750FBC32.768M-UT
Manufacturer:
Citizen Finetech Miyota
HK JDW NO:
3215-CSX750FBC32.768M-UT
Step5Bar-code shipping tag
CSX750FBC32.768M-UT
    Select All
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Current Rating
    15mA
  • Frequency
    32.768MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Load Capacitance
    30pF
  • Height
    5mm
  • Length
    7mm