  • CTZ3E-10A-W1-PF
CTZ3E-10A-W1-PF
advertisement
Manufacturer No:
CTZ3E-10A-W1-PF
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CTZ3E-10A-W1-PF
Package:
Datasheet:
Description:
CAPACITOR, VARIABLE, 25 V, 2.5 pF - 10 pF, VERTICAL ADJUSTER, SURFACE MOUNT