  • CUS30M48/A
CUS30M48/A
advertisement
Manufacturer No:
CUS30M48/A
HK JDW NO:
778-CUS30M48/A
Package:
Datasheet:
CUS30M48/A
Description:
Quantity:
In Stock : 12350
Step5Bar-code shipping tag
CUS30M48/A
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C With Derating
  • Series
    CUS30M (30W)
  • Size / Dimension
    3.00Lx2.00W x 0.85 H 76.2mmx50.8mmx21.7mm
  • Feature
    Adjustable Output, Universal Input
  • Type
    Enclosed
  • Applications
    Household Appliances, ITE (Commercial), Medical
  • Power (Watts)
    30W
  • Efficiency
    90%
  • Voltage - Isolation
    4kV
  • Voltage - Output 1
    48V
  • Current - Output (Max)
    630mA
  • Voltage - Input
    85V~265VAC