  • CW02BR3500HS73
CW02BR3500HS73
advertisement
Manufacturer No:
CW02BR3500HS73
HK JDW NO:
866-CW02BR3500HS73
Description:
Through Hole 350mOhm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
CW02BR3500HS73
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Tolerance
    3%
  • Temperature Coefficient
    90 ppm/°C
  • Resistance
    350mOhm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3W
  • Diameter
    4.78mm
  • Length
    15.8mm