  • CW100505-4N3J
CW100505-4N3J
advertisement
Manufacturer No:
CW100505-4N3J
HK JDW NO:
103-CW100505-4N3J
Datasheet:
CW100505-4N3J
Description:
FIXED INDUCTOR 4.3NH SMD
Step5Bar-code shipping tag
CW100505-4N3J
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.039Lx0.022W 1.00mmx0.55mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Inductance
    4.3nH
  • Test Frequency
    250MHz
  • Inductance Frequency - Test
    250MHz
  • Height Seated (Max)
    0.024 0.60mm