  • CWR06CC156KPB
CWR06CC156KPB
advertisement
Manufacturer No:
CWR06CC156KPB
HK JDW NO:
866-CWR06CC156KPB
Package:
E
Datasheet:
Description:
15μF 10% 125°C-Max -55°C-Min 3.5Ohm Bulk E
Step5Bar-code shipping tag
CWR06CC156KPB
  • Package / Case
    E
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    15μF
  • Depth
    2.54mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    3.5Ohm
  • Height
    1.27mm
  • Length
    5.08mm