  • CWR06FH685MSA
CWR06FH685MSA
advertisement
Manufacturer No:
CWR06FH685MSA
HK JDW NO:
866-CWR06FH685MSA
Package:
E
Datasheet:
Description:
6.8μF 20% 125°C-Max -55°C-Min 3.5Ohm Bulk E
Step5Bar-code shipping tag
CWR06FH685MSA
  • Package / Case
    E
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    6.8μF
  • Depth
    2.54mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    3.5Ohm
  • Height
    1.27mm
  • Length
    5.08mm