  • CWR06JC225KMB
CWR06JC225KMB
advertisement
Manufacturer No:
CWR06JC225KMB
HK JDW NO:
866-CWR06JC225KMB
Package:
D
Datasheet:
Description:
2.2μF 10% 125°C-Max -55°C-Min 5Ohm Bulk D
Step5Bar-code shipping tag
CWR06JC225KMB
  • Package / Case
    D
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    2.2μF
  • Depth
    2.54mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    5Ohm
  • Height
    1.27mm
  • Length
    3.81mm