  • CWR06JC685MPC
CWR06JC685MPC
advertisement
Manufacturer No:
CWR06JC685MPC
HK JDW NO:
866-CWR06JC685MPC
Package:
F
Datasheet:
Description:
6.8μF 20% 125°C-Max -55°C-Min 2.4Ohm Bulk F
Step5Bar-code shipping tag
CWR06JC685MPC
  • Package / Case
    F
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    6.8μF
  • Depth
    3.43mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    2.4Ohm
  • Height
    1.78mm
  • Length
    5.59mm