  • CWR06JH105JCA
CWR06JH105JCA
advertisement
Manufacturer No:
CWR06JH105JCA
HK JDW NO:
866-CWR06JH105JCA
Package:
B
Datasheet:
Description:
1μF 5% 125°C-Max -55°C-Min 12Ohm Bulk B
Step5Bar-code shipping tag
CWR06JH105JCA
  • Package / Case
    B
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    1μF
  • Depth
    1.27mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    12Ohm
  • Height
    1.27mm
  • Length
    3.81mm