  • CWR06KC685MR
CWR06KC685MR
advertisement
Manufacturer No:
CWR06KC685MR
HK JDW NO:
866-CWR06KC685MR
Package:
G
Datasheet:
Description:
6.8μF 20% 125°C-Max -55°C-Min 1.2Ohm Bulk G
Step5Bar-code shipping tag
CWR06KC685MR
  • Package / Case
    G
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    6.8μF
  • Depth
    2.79mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    1.2Ohm
  • Height
    2.79mm
  • Length
    6.73mm