  • CWR06KH105JMA
CWR06KH105JMA
advertisement
Manufacturer No:
CWR06KH105JMA
HK JDW NO:
866-CWR06KH105JMA
Package:
C
Datasheet:
Description:
1μF 5% 125°C-Max -55°C-Min 6.5Ohm Bulk C
Step5Bar-code shipping tag
CWR06KH105JMA
  • Package / Case
    C
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    1μF
  • Depth
    1.27mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    6.5Ohm
  • Height
    1.27mm
  • Length
    5.08mm