  • CWR06MB684JBA
CWR06MB684JBA
advertisement
Manufacturer No:
CWR06MB684JBA
HK JDW NO:
866-CWR06MB684JBA
Package:
C
Datasheet:
Description:
680nF 5% 125°C-Max -55°C-Min 10Ohm Bulk C
Step5Bar-code shipping tag
CWR06MB684JBA
  • Package / Case
    C
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    680nF
  • Depth
    1.27mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    10Ohm
  • Height
    1.27mm
  • Length
    5.08mm