  • CWR06MH685MSC
CWR06MH685MSC
advertisement
Manufacturer No:
CWR06MH685MSC
HK JDW NO:
866-CWR06MH685MSC
Package:
H
Datasheet:
Description:
6.8μF 20% 125°C-Max -55°C-Min 1.3Ohm Bulk H
Step5Bar-code shipping tag
CWR06MH685MSC
  • Package / Case
    H
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    6.8μF
  • Depth
    3.81mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    1.3Ohm
  • Height
    2.79mm
  • Length
    7.24mm